Munkatársat keresünk

Villanyszerelő-és elosztó berendezés gyártó

pozícióba.

Cégünk 0,4 kV-os villamos elosztó berendezések, vezérlőszekrények és épületautomatika elosztók gyártásával foglalkozik. Telephelyünk jelenleg Székesfehérváron az Ikarus Ipari Park területén található,ahol közel 300 m2 a gyártóterületünk. Rendelkezésünkre álló eszközeinkkel, szerszámgépeinkkel igyekszünk minden megrendelői igényt kielégíteni, a lakáselosztóktól a vezérlőszekrényeken át egészen akár a 4000A-es 0,4 KV-os elosztó berendezésekig. Ezen termékek gyártásában keresünk új kollégákat.

Várjuk elhivatott, precíz, munkájára igényes munkavállalók jelentkezését!

Feladatok:

Rendelkezésre álló elektromos műszaki tervrajzok alapján kisfeszültségű kapcsoló-, és elosztó berendezések, valamint vezérlő szekrények készre szerelése.

  • Szerkezeti elemek összeszerelése
  • Áramkörök vezetékezése
  • Sínrendszerek kialakítása
  • Üzemi próbák elvégzése

Előny:

  • Villamos berendezés gyártásban való jártasság
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Utazási költségtérítés
  • Munkaruházat, felszerelések

Várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajzát e-mailben!

JOB-1